Jautājiet mums!
13/06/2024

Cenas

Saņemiet personalizētu piedāvājumu!

Grāmatvedības pakalpojumu cena veidojas no grāmatvežu darba apjoma, kas ir tiešā veidā atkarīgs no pirmdokumentu daudzuma (ienākošie un izejošie rēķini, čeki, bankas konta pārskata transakcijas, darbinieku skaits) un ikmēneša pakalpojumu

pamatmaksas, kas ietver nodokļu un grāmatvedības uzskaites konsultācijas, elektronisko datu bāzu veidošanu un uzturēšanu, grāmatvedības datorprogrammas licences maksu, nodokļu deklarāciju un atskaišu iesniegšanu Valsts ieņēmumu dienestam, izmantojot Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), kā arī EDS sistēmas uzraudzību un komunikāciju ar Valsts ieņēmumu dienestu.

Lai noskaidrotu mūsu pakalpojumu cenu, lūdzam izmantot pieteikuma formu, kas izvietota zemāk. Pēc pieteikuma saņemšanas vienas darba dienas laikā mūsu pārstāvis sazināsies ar jums un sniegs cenu piedāvājumu balstoties uz pieteikumā norādīto darba apjomu.

Kad būsiet pārliecinājušies par to, cik izdevīgs ir mūsu piedāvājums, Accounting Latvia pārstāvis sniegs plašāku informāciju par to, kā kļūt par mūsu klientu.

Pieteikuma forma


Skype