Jautājiet mums!
25/09/2022

Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdiena tikai šoreiz ir pieejama visiem interesentiem

parskats 1Aicinām Jūs pievienoties kuplajam grāmatvežu pulkam un piedalīties Tildes Jumis organizētajā Grāmatvežu pēcpusdienā 21. martā.

Unikāla iespēja iegādāties Tildes Jumi ar 50% atlaidi!

Dalība Grāmatvežu pēcpusdienā vienmēr ir bijusi ekskluzīva Tildes Jumis abonementu īpašnieku priekšrocība. Tikai šo vienu reizi ir iespēja pievienoties arī citiem grāmatvežiem, kas interesējas par Tildes Jumi, – gan tiem, kas jau lieto Tildes Jumis MINI un apsver iespēju pāriet uz lielāku sistēmu, gan arī tiem, kas vēl tikai domā par savas grāmatvedības sistēmas izvēli.

BEZMAKSAS Tildes Jumis Grāmatvežu pēcpusdienas seminārā grāmatvedības jomas eksperti apskatīs tādus jautājumus kā pāreja uz eiro, gada pārskatu sastādīšana un nodošana, nodokļu politikas maiņa, izmaiņas pievienotās vērtības nodokļa likumā u.c.

Semināra programma:

  • 1. Aktualitātes 2012. gada pārskata sastādīšanā. Vieslektore: SIA “Ievas Liepiņas birojs” zvērināta revidente, sertificēta nodokļu konsultante Ieva Liepiņa.
  • 2. TILDES JUMIS – gatavs eiro ieviešanai: mīti un realitāte par eiro ieviešanas procesu un izmaksām. Tildes Uzņēmumu vadības sistēmu biznesa attīstības vadītāja Ilze Lapiņa.

Tildes Jumis grāmatvežu pēcpusdienas norise:
Vieta: Maritim Park Hotel Slokas ielā 1, Rīgā
Laiks: 21. marts, plkst. 13.00, ierašanās no plkst. 12.30

Ja tomēr nespējat piedalīties klātienes seminārā, piedāvājam jums iespēju noskatīties semināra tiešraidi savā datorā savā darba vietā.

Lai pieteiktos bezmaksas klātienes vai neklātienes semināram, lūdzam atsūtīt jūsu uzņēmuma nosaukumu, dalībnieka vārdu un uzvārdu, kontakta e-pasta adresi un tālruņa numuru ar norādi “Klātienes seminārs” vai “Tiešraides seminārs” uz birojs@accountinglatvia.lv. Pēc šīs informācijas saņemšanas jūs tiksiet piereģistrēti dalībai grāmatvežu pēcpusdienā. Apstiprinājums tiks izsūtīts uz jūsu norādīto e-pastu. Jautājumu gadījumā zvaniet 67375133.

VISIEM, kas izmantos šo iespēju un pieteiksies grāmatvežu pēcpusdienai pēc jūsu pieprasījuma tiks izsūtīts kupons, kas pie mums ļaus iegādāties Tildes Jumis Standarta licenci vai Tildes Jumis SOLO licenci ar 50% atlaidi! Pasteidzieties, jo vietu skaits ir ierobežots!

Skype