Jautājiet mums!
05/12/2022

Atklāts Accounting Latvia grāmatvedības pakalpojumu birojs Rēzeknē

ATKLASHANA_LENTA

Pēc ilglaicīgas atrašanās Brīvības ielas telpās, 2015. gada 6. februārī tika svinīgi atklāts Accounting Latvia jaunais ofiss Rēzeknē, Dārzu ielā 25 trešajā stāvā. Pasākums pulcināja visus Rēzeknes nodaļas darbiniekus. Uz sarkanās lentas pārgriešanu bija ieradusies arī uzņēmuma vadītāja Ilona Markunaite.

Ar februāra mēnesi grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums “Accounting Latvia” ir paplašinājis Rēzeknes biroja štata vietas un arī telpas, tomēr tas vēl nav viss. 2015. gadā uzņēmums plāno paplašināt arī grāmatvedības apkalpošanā esošo uzņēmumu daudzumu, stāsta uzņēmuma vadītāja I. Markunaite: “Svarīga ir izaugsme un nemitīga attīstība. Jaunās gaišās un plašās telpas Accounting Latvia saskata iespēju algot papildus darbaspēku, kas, savukārt nozīmē ne vien bezdarba līmeņa mazināšanu reģionā, bet arī rada priekšnosacījumus ekonomiskai attīstībai un izaugsmei. Tagad Rēzeknes pilsētas un novada uzņēmējiem ir vēl pieejamāki augstas klases grāmatvedības pakalpojumi ar individuālu pieeju un specifiskiem risinājumiem katram klientam. Ar šo gadu jau esam uzsākuši jaunu klientu uzņemšanu apkalpošanā, jo tagad, pēc paplašināšanās, esam pārliecināti, ka materiāli tehniskā, zināšanu, pieredzes un cilvēkresursu bāze ir pietiekoša, lai Rēzeknes grāmatvedības pakalpojumu birojs veiksmīgi ieturētu ieņemto kursu – paplašināšanos.”

Zīmīgi, ka šis ir uzņēmuma darbības 10. gads, tomēr uzņēmuma vadība domās nemaz nekavējas pie izdarītā. “Par uzņēmuma vecumu negribētos domāt kā par atskaites punktu, bet apziņa, ka izdarīts daudz, ir iedvesmojoša turpmākajam darba cēlienam. Šie Accounting Latvia darbības 10 gadi ir snieguši nenovērtējamu pieredzi un zināšanas, kas nu ir uzņēmuma lielākā vērtība. Ir patiess gandarījums ikdienas vērot darbinieku prieku par labi padarīto darbu un klientu pateicību par paveikto.” Tā par uzkrāto un arī ikdienu stāsta I. Markunaite.

Accounting Latvia no visas sirds pateicas saviem ilggadējiem klientiem par veiksmīgo sadarbību. Ar patiesu prieku tiks sagaidīts arī ikviens jaunais klients. Uz tikšanos grāmatvedības pakalpojumu birojā Rēzeknē, Dārzu ielā 25.

Skype